Skip to content

Popularny hotel

KUR, pierwszy międzynarodowy hotel pięciogwiazdkowy w Kuwejcie, oferuje gościom luksusowe zakwaterowanie w wyrafinowanym otoczeniu z wyjątkową dbałością o szczegóły. Hotel położony jest przy Gulf Road, zaledwie 10 minut od międzynarodowego lotniska w Kuwejcie i 15 minut od Kuwejtu.

Goście mogą zjeść posiłek w jednej z pięciu restauracji i kawiarni na terenie hotelu. Znani szefowie kuchni, tacy jak Jean-Georges Vongerichten i Alain Ducasse, stworzyli arcydzieła do menu w restauracji Le Baan. Goście mogą również skorzystać z w pełni wyposażonego centrum fitness oraz bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu na terenie całego obiektu.

Hotel KUR to luksusowy, luksusowy hotel położony w samym sercu Bali. Ma elegancki wystrój, pięciogwiazdkową obsługę i bujny, przypominający park narodowy ogród z tropikalnymi roślinami i kwiatami.

Hotel KUR położony jest w samym sercu Ubud, miasta słynącego ze sztuki i kultury. Jest otwarty od 2015 roku i oferuje odwiedzającym z całego świata możliwość doświadczenia eleganckiego designu, pięciogwiazdkowej obsługi i bujnych, przypominających park narodowy ogrodów z tropikalnymi roślinami i kwiatami.

Hotel KUR to nowy hotel zaprojektowany z myślą o środowisku. Został zbudowany na zasadach zrównoważonego rozwoju środowiska. Oznacza to, że jest przyjazny dla środowiska, ma minimalny wpływ na środowisko i wykorzystuje odnawialne źródła energii do zasilania obiektu.

W hotelu KUR będzie sauna na podczerwień, basen ze słoną wodą, zewnętrzne prysznice ogrzewane energią słoneczną. Będzie również mieć naturalne oświetlenie przez cały dzień i noc, dzięki czemu goście nie muszą polegać na sztucznych źródłach światła.

Pokoje z ładnym widokiem

Hotel KUR położony jest w samym sercu miasta, na nabrzeżu Starego Miasta. Przechodząc przez hol wejściowy, poczujesz się jak w muzeum. A kiedy dojdziesz do swojego pokoju, ma wspaniały widok na jedno z najpiękniejszych jezior w Rosji – Jezioro Onega.

Pokoje w hotelu KUR są bardzo przestronne, z wysokimi sufitami i luksusowymi meblami.

Oprócz niesamowitych widoków, w tym jeziora Onega, Goście mogą korzystać z wanny z hydromasażem na świeżym powietrzu i sauny na tarasie na dachu.

To także tylko 10 minut od dworca kolejowego w Archangielsku, co jest idealne, jeśli łapiesz pociągi do innych części Rosji lub do Europy.

Oto historia architekta, który stworzył hotel z pokojami z ładnym widokiem.

Możesz odwiedzić Hotel KUR w Berlinie w Niemczech. Ten hotel ma unikalny wystrój i został zbudowany z myślą o zrównoważonym rozwoju. Koncentruje się również na zapewnieniu każdemu gościowi widoku na miasto, do którego inaczej nie mieliby dostępu.

Z pokoi roztacza się przepiękny widok na miasto, a niektóre mają nawet własne małe, prywatne tarasy, z których można się nimi cieszyć.